Postuar ne - Lini një koment

Koncert në Kishën e Trinisë së Shenjtë

Quartet i Filadelfias do të interpretojë "Robin Hood", të mërkurën në gusht të 7th në 12: 30 - Kisha e Trinisë së Shenjtë në Sheshin Rittenhouse, 1904 Walnut St, Filadelfia, Pensilvani
Do të kryhen vepra nga Ernesto Kohler, Gary Schocker, Pierre Max Dubois, Davis W. Solomons, Gunther Zabernigg, Daniel Dorff, Sarah Bassingthwaight, Catherine McMichael dhe Anatole Liadov.

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *

Kjo faqe përdor Akismet për të reduktuar spamin. Mësoni se si përpunohet komenti juaj.