Postuar ne - Lini një koment

Esprit de Cor

Këtu është CD-ja e copave "Esprit de Cor" 19 për anglishten dhe kitarë klasike të kryera nga Ágnes Jakab & András Csáki

Esprit de Cor - CD e shkarkueshme

Video:

Bunny kaltërosh

Agimi në dhomë

Një lloj dashurie përgjithmonë

Exprompt

Një këngë e Krishtlindjeve

Harlequin (Arlecchino)

Ariette Oubliée Jo 4

Feuer und Wasser (Zjarri dhe Uji)

rosebuds

Kënga sentimentale

Serenade në rezidencën verore (Serenata nella Resenza estiva)

Kufiri i pafund

Në ëndrrat tuaja (L'inconscious)

Song Street

Ein Strauss aus der Frühlingszeit (Një tufë lulesh nga koha e pranverës)

Vallëzimi në Shtatë Katër

Gënjeshtrat

Përkujtim për një fëmijë

Cupid, turpëro veten!

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *

Kjo faqe përdor Akismet për të reduktuar spamin. Mësoni se si përpunohet komenti juaj.