Një këngë e Krishtlindjeve për zërin e lartë dhe kitarë

Përshkrim

Ky është versioni i parë i këngës sime të Krishtlindjeve (poema nga Audrey Vaughan - një meditim për gjetjen e fëmijës së Krishtit), shkruar për zërin e lartë dhe kitarë. Regjistrimi është performanca ime.
Versione të tjera janë gjithashtu në dispozicion

Video:

Shqyrtime

Nuk ka komente ende.

Bëhu i pari që shqyrton "Një këngë e Krishtlindjeve për zërin e lartë dhe kitarë"

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *

Kjo faqe përdor Akismet për të reduktuar spamin. Mësoni se si përpunohet komenti juaj.