Një ëndërr e shkallës së Jakobit - kuarteti i klarinetës

Përshkrim

Kuarteti i klarinetave (klarineta 3 B dhe klarineta 1 bas) bazuar në Shpirtin Afroamerikan "Ne po ngjitemi në shkallë të Jakobit".
Përpjekja e shpirtit origjinal bëhet më shumë një ëndërr e vetë shkallës
në të cilën engjëjt zbresin dhe kthehen në qiell.

Shqyrtime

Nuk ka komente ende.

Bëhu i pari që shqyrton "Një ëndërr e shkallës së Jakobit - kuarteti i klarinetës"

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *

Kjo faqe përdor Akismet për të reduktuar spamin. Mësoni se si përpunohet komenti juaj.