Një lloj dashurie për Alë dhe kitarë

Përshkrim

Një Gjithmone Lloj i zërit dhe zërit të lartë të dashurisë
i frymëzuar nga poema e Neville Frenkiels "Një lloj dashurie përgjithmonë"
"Nuk ka shpjeguar të gjitha ndryshimet brenda jetës së një personi
shumë lloje dhimbjesh nuk kanë as emër
Nuk ka shpjeguar kuptimin e të gjithë atyre.
Vetëm pyetje ...
por unë besoj se ngjyrat me ndryshim të ngadalshëm të stinëve tregojnë qartë
se si ev'ry gjë nga ana e tij duhet të dorëzohet dhe të gjitha gjërat përplot në përgjithmonë
Një dashuri e përhershme, gjithçka që të gjithë e duan "

Shqyrtime

Nuk ka komente ende.

Bëhu i pari që shqyrton "Një lloj forme dashurie për alt dhe kitarë"

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *

Kjo faqe përdor Akismet për të reduktuar spamin. Mësoni se si përpunohet komenti juaj.