Një la Valse - kuarteti i klarinetës

Përshkrim

Një kuartet e valëzuar të valëzave në (kryesisht) kohë 3 me 5 / 4 të rastësishme dhe pushimet për t'i lejuar kërcimtarët të marrin frymë përsëri.

Shqyrtime

Nuk ka komente ende.

Bëhu i pari që shqyrton "A la Valse - kuarteti i klarinetës"

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *

Kjo faqe përdor Akismet për të reduktuar spamin. Mësoni se si përpunohet komenti juaj.