Një kuartet më të pastra të Virgin - clarinet

Përshkrim

Karolina tradicionale e Krishtlindjeve në Angli, rregulluar për kuartet instrumentale,
bazuar në versionin koral nga Charles Wood.
Në këtë marrëveshje melodia ndryshon nga instrumenti 1 në 4
dhe prej andej në 3 për vargje pasuese.

Shqyrtime

Nuk ka komente ende.

Bëhu i pari që shqyrton "Një kuartet më të pastra të virgjërisë - klarinetë"

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *

Kjo faqe përdor Akismet për të reduktuar spamin. Mësoni se si përpunohet komenti juaj.