Një ditë e mrekullueshme si sot për oboe dhe anglisht

Përshkrim

Rregullimi instrumental i këngës nga Newley dhe Bricusse tregojnë "The Roar of Greasepaint - The Smell of Crowd"
Secili instrument merr rotacione në një mendje dhe shoqërim.

Shqyrtime

Nuk ka komente ende.

Bëhu i pari që shqyrton "Ditën e mrekullueshme si sot për oboe dhe anglisht"

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *

Kjo faqe përdor Akismet për të reduktuar spamin. Mësoni se si përpunohet komenti juaj.