Alleweil ein wenig lustig - bazuar në këngën gjermane të pijshëm nga Johann Valentin Rathgeber - për regjistrues dhe kitar

Përshkrim

Aranzhimi i këngës popullore gjermane Alleweil ein wenig lustig për regjistrues dhe kitarë descant (soprano).

Shqyrtime

Nuk ka komente ende.

Bëhu i pari që shqyrton "Alleweil ein wenig lustig - bazuar në këngën gjermane të pijshëm nga Johann Valentin Rathgeber - për regjistrues dhe kitar"

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *

Kjo faqe përdor Akismet për të reduktuar spamin. Mësoni se si përpunohet komenti juaj.