Alleyways (Rollicking Along) për orkestrën e vargut ose string nonet

Përshkrim

Organizimi instrumental i këngës time korale të Krishtlindjeve "Alleyways" për orkestrën e vargut (ose string nonet) (violinat 4, vija 2, qelizat 2 dhe bas të dyfishtë)
Videoja është bërë nga Strings Londër në Abbey Road, Londër.

Video:

Shqyrtime

Nuk ka komente ende.

Bëhu i pari që shqyrton "Alleyways (Rollicking Along) për orkestrën e vargut ose string nonet"

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *

Kjo faqe përdor Akismet për të reduktuar spamin. Mësoni se si përpunohet komenti juaj.