Pjesë alternative Oboe d'amore për koleksionin Esprit de Cor

Kategorite ,

Përshkrim

Duke shkruar copa 19 për anglais dhe kitarë, nën titullin "Esprit de Cor",
Unë vazhdova të bëj pjesë alternative të Oboe d'amore.
Këto pjesë janë në dispozicion në kjo faqe fletëmusike.

Klikoni këtu për detaje të rezultateve dhe pjesëve të pjesëve origjinale për anglais dhe kitarë

Shqyrtime

Nuk ka komente ende.

Bëhu i pari që shqyrton "Pjesët alternative të Oboe d'amore për koleksionin e Esprit de Cor"

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *

Kjo faqe përdor Akismet për të reduktuar spamin. Mësoni se si përpunohet komenti juaj.