Au Toun Coenh për regjistrues dhe kitar

Përshkrim

Tema dhe variacionet e bazuara në një këngë tjerrëse nga Gascony (Francë)

Shqyrtime

Nuk ka komente ende.

Bëhu i pari që shqyrton "Au Toun Coenh për regjistrues dhe kitar"

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *

Kjo faqe përdor Akismet për të reduktuar spamin. Mësoni se si përpunohet komenti juaj.