Kampi David për kuartetin saksofon

Përshkrim

Një marrëveshje kuarteti saksofon i pjesës sime të kampit David.
Ajo bazohet në një Folksong të vjetër Yiddish "Ikh bin e meidel në de yoren" dhe mban modalitetin yiddish

Shqyrtime

Nuk ka komente ende.

Bëhu i pari që shqyrton "Camp David për kuartetin saksofon"

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *

Kjo faqe përdor Akismet për të reduktuar spamin. Mësoni se si përpunohet komenti juaj.