Tërheqja për oboe, harpë, vibrafon dhe bas

Përshkrim

Një çift i vogël për një kombinim të pazakontë. Gjithashtu përdoret për të shoqëruar këtë video të të afërmit tim duke hipur në një kalë - tempoja është e drejtë!

Video:

Shqyrtime

Nuk ka komente ende.

Bëhu i pari për të shqyrtuar "Cantering për oboe, harp, vibraphone dhe bas"

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *

Kjo faqe përdor Akismet për të reduktuar spamin. Mësoni se si përpunohet komenti juaj.