Kanuni kinez për oboe d'amore dhe violonçel

Kategorite ,

Përshkrim

Kanuni i thjeshtë kinez (në shkallën madhështore pentatonike).

Shqyrtime

Nuk ka komente ende.

Bëhu i pari që shqyrton "kanon kinez për oboe d'amore dhe violonçel"

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *

Kjo faqe përdor Akismet për të reduktuar spamin. Mësoni se si përpunohet komenti juaj.