Kënga e Krishtlindjeve për oboe d'amore dhe kitarë

Category:

Përshkrim

Versioni instrumental i këngës time të Krishtlindjeve - duke qenë një meditim për të gjetur
Fëmija Krishti brenda vetes.
(Versione të tjera përfshijnë zërin e lartë dhe kitarë, saksofon i lartë dhe kitarë,
klarinetë dhe kitarë, flaut dhe kitarë, violonçel dhe kitarë, anglisht dhe kitarë).

Shqyrtime

Nuk ka komente ende.

Bëhu i pari që shqyrton "Kënga e Krishtlindjeve për oboe d'amore dhe kitarë"

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *

Kjo faqe përdor Akismet për të reduktuar spamin. Mësoni se si përpunohet komenti juaj.