Ejani në kopsht Maud - oboe dhe kitarë

Category:

Përshkrim

Një nga disa aranzhime për instrumentin e melodisë dhe kitarë të
Vendosja e famshme e Michael William Balfe e pjesëve të poemës së Tennyson "Maud".

Shqyrtime

Nuk ka komente ende.

Bëhu i pari që komenton "Ejani në kopsht Maud - oboe dhe kitarë"

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *

Kjo faqe përdor Akismet për të reduktuar spamin. Mësoni se si përpunohet komenti juaj.