Country Dance për oboe dhe anglisht

Kategorite ,

Përshkrim

Duo Simple bazuar në një copë që kam shkruar për konkursin tonë muzikor të shkollës në 1972.
Kryesisht në të mëdha me një shëtitje të shkurtër për të afërmin e vogël.

Shqyrtime

Nuk ka komente ende.

Bëhu i pari që shqyrton "Country Dance for oboe and cor anglais"

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *

Kjo faqe përdor Akismet për të reduktuar spamin. Mësoni se si përpunohet komenti juaj.