Country Dance për borinë dhe bri

Përshkrim

Duo Simple bazuar në një copë që kam shkruar për konkursin tonë muzikor të shkollës në 1972.
Kryesisht në të mëdha me një shëtitje të shkurtër për të afërmin e vogël.

Shqyrtime

Nuk ka komente ende.

Bëhu i pari që shqyrton "Country Dance for the burri dhe bri"

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *

Kjo faqe përdor Akismet për të reduktuar spamin. Mësoni se si përpunohet komenti juaj.