Valle për Pan (Cotillion) për violina 2, klarinetë, violonçel

Përshkrim

Versioni i zgjeruar dhe i zgjeruar i Cotillon Hotteterre, për violina 2, klarinetë dhe violonçel

Shqyrtime

Nuk ka komente ende.

Bëhu i pari që shqyrton "Dance for Pan (Cotillion) për violina 2, klarinetë, violonçel"

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *

Kjo faqe përdor Akismet për të reduktuar spamin. Mësoni se si përpunohet komenti juaj.