Davy Davy Knick Knack për instrument melodi dhe kitarë

Përshkrim

Kjo marrëveshje e Davy Davy Knick Knack (një folksong anglisht) mund të luhet në çdo instrument melodi me shoqërimin e kitarë të dhënë.
Skedari zip gjithashtu përfshin një version me variacionet për instrumentin e melodisë (ose "ndarjet" siç quheshin më parë)

Shqyrtime

Nuk ka komente ende.

Bëhu i pari që shqyrton "Davy Davy Knick Knack për instrumentin e melodisë dhe kitarë"

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *

Kjo faqe përdor Akismet për të reduktuar spamin. Mësoni se si përpunohet komenti juaj.