Nobody’s Jigg for flute, oboe or alto recorder and guitar

Përshkrim

Marrëveshje për oboe ose flaut ose regjistrues dhe kitarë klasike të melodisë së vjetër angleze "Jigg e askujt"

The video is a live performance by the composer on guitar and Elaine Alexader on Oboe

Shqyrtime

Nuk ka komente ende.

Be the first to review “Nobody’s Jigg for flute, oboe or alto recorder and guitar”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *

Kjo faqe përdor Akismet për të reduktuar spamin. Mësoni se si përpunohet komenti juaj.