En Province (Up Country) për alpin dhe kitarë

Përshkrim

Poem nga Rodenbach, me përkthim anglisht nga SN Solomons (ende në mëngjes deri në vendin), muzikë nga DW Solomons
Kënga është në frëngjisht për gjysmën e parë dhe në përkthim në anglisht për gjysmën e dytë (të përsëritur).

Shqyrtime

Nuk ka komente ende.

Bëhu i pari që shqyrton "En Province (Up Country) për alpin dhe kitarë"

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *

Kjo faqe përdor Akismet për të reduktuar spamin. Mësoni se si përpunohet komenti juaj.