Fitzwilliam Sonata Jo 2 për regjistrues (ose flaut) dhe kitarë

Përshkrim

Vendosja e një sonate nga GF Handel

Shënimet e pjesës së regjistruesit (ose flautit) janë si në origjinal, pjesa e vazhdueshme është rregulluar për kitarë.

Shqyrtime

Nuk ka komente ende.

Bëhu i pari që shqyrton "Fitzwilliam Sonata No 2 për regjistrues (ose flaut) dhe kitarë"

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *

Kjo faqe përdor Akismet për të reduktuar spamin. Mësoni se si përpunohet komenti juaj.