Gavotte nga Gluck për regjistrues të lartë dhe kitarë

Përshkrim

Arrangement i një gavotte nga Christoph Willibald Gluck për regjistrues të lartë dhe kitarë

Shqyrtime

Nuk ka komente ende.

Bëhu i pari që shqyrton "Gavotte nga Gluck për regjistrues dhe kitarë të lartë"

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *

Kjo faqe përdor Akismet për të reduktuar spamin. Mësoni se si përpunohet komenti juaj.