Ai është afër për oboe d'amore dhe piano

Përshkrim

Duo në një shkallë të dyfishtë harmonik (dmth 2 shtuar sekonda) frymëzuar fillimisht nga
"Shenjtë i shenjtë i shenjtë" që kam shkruar disa Krishtlindje më parë, por me një stil të stilit Klezmer.
Prandaj, ai mund t'i referohet Shpirtit të Shenjtë të fesë së krishterë ose רוּחַ הַקֹּדֶשׁ, (ruach hakodesh) të fesë hebraike.

Shqyrtime

Nuk ka komente ende.

Bëhu i pari që shqyrton "Ai është afër për oboe d'amore dhe piano"

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *

Kjo faqe përdor Akismet për të reduktuar spamin. Mësoni se si përpunohet komenti juaj.