Ai i bën njerëzit të pastër nga mëkatet e tyre për flautin, bririn francez dhe piano

Përshkrim

Kjo marrëveshje instrumentale e duetit tim të zërit në fjalët e Shën Palit
në letrën e tij drejtuar Hebrenjve
është për flaut, bri francez dhe piano.

Ai i bën njerëzit të pastër nga mëkatet e tyre
dhe si ai dhe ata që janë bërë të pastër
të gjithë kanë të njëjtin Atë
Alleluya

Shqyrtime

Nuk ka komente ende.

Bëhu i pari që shqyrton "Ai i bën njerëzit të pastër nga mëkatet e tyre për flautin, bririn francez dhe piano"

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *

Kjo faqe përdor Akismet për të reduktuar spamin. Mësoni se si përpunohet komenti juaj.