Lascia ch'io pianga (Më le të qaj) për bri dhe piano

Përshkrim

Arrangement i vajtimit në opera të Händel Rinaldo - Lascia ch'io pianga (Më le të qaj).

Shqyrtime

Nuk ka komente ende.

Bëhu i pari që shqyrton "Lascia ch'io pianga" (le të qaj) për bri dhe piano "

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *

Kjo faqe përdor Akismet për të reduktuar spamin. Mësoni se si përpunohet komenti juaj.