Pensieri su Klizemer (Mendime mbi Klezmer) solo solo saksofon

Category:

Përshkrim

Një seri Klezmer dhe idetë e tjera hebraike për instrument solo

Video:

Shqyrtime

Nuk ka komente ende.

Bëhu i pari që shqyrton "Pensieri su Klizemer (Thoughts on Klezmer) Solo solo saksofon"

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *

Kjo faqe përdor Akismet për të reduktuar spamin. Mësoni se si përpunohet komenti juaj.