Ana e gabuar e derës për alpin dhe kitarë

Përshkrim

Këngë humoristike rreth një mace që është gjithmonë anën e gabuar të derës. Poezi nga Paul Maertens, përkthyer nga David W Solomons, muzikë e kompozuar dhe interpretuar nga David W Solomons.
Muzika lejon glissandos si mace në kitarë dhe purrs në zë
Versioni origjinal francez i kësaj kënge (i titulluar "Je veux") është gjithashtu në dispozicion në këtë faqe.

Video:

Shqyrtime

Nuk ka komente ende.

Bëhu i pari që shqyrton "Anën e gabuar të derës për alpin dhe kitarë"

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *

Kjo faqe përdor Akismet për të reduktuar spamin. Mësoni se si përpunohet komenti juaj.