Postuar ne - 1 Comment

Shfaqjet e ardhshme me Tom Meany (flaut) dhe miqtë

Të dielën maj 19th 2019 në 2 pasdite - në St William Sunday Concert Series
(6200 Rising Sun Ave, Filadelfia, PA 19111-5621, SHBA)
- Flauti Meany / Simmons dhe Guitar Classical Duo do të luajnë "Detajet" e mia

Të premten qershor 7th 2019 në 6: 30 pm - në dyqanin e muzikës Calliope
(4 E Lancaster Ave, Ardmore, PA 19003, SHBA)
Anëtarët e Quartet Filadelfia Flute do të luajë "Trio Song Flaut Song"

1 mendonte për "Shfaqjet e ardhshme me Tom Meany (flaut) dhe miqtë"

  1. Faleminderit për muzikën tuaj!

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *

Kjo faqe përdor Akismet për të reduktuar spamin. Mësoni se si përpunohet komenti juaj.