Postuar ne - Lini një koment

Kuintet e erës në Budapest

Në 29 Prill 2019 Quintet Wind Wind Scoring regjistroi disa nga quintets tim era.

Këtu është një listë dëgjimi për të gjitha videot (duke përfshirë një çift të kryer më parë gjatë vitit)

Lista e playlisteve në youtube

Dhe këtu janë lidhjet audio të CD-së

CDBaby - Paddywhack

CDBaby - 7 këngë

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *

Kjo faqe përdor Akismet për të reduktuar spamin. Mësoni se si përpunohet komenti juaj.